Auksinisraktelis Globalintergold Global inter gold


Svetainės


Oficialus


Hostingas Serveriai.lt


 

Pats sitikink!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

APIE MUS.

Sveiki! Jūs lankotės informacinėje svetainėje auksinisraktelis.lt


Foto iš Asamblėjos Romoje 2016, Italija

Daugiau nuotraukų rasite facebook galerijoje


Mano vardas Žydrūnas. Aš ir mano žmona Meilė esame nuosavo verslo savininkai, o apie mūsų veiklą galite pasižiūrėti čia: www.zeneras.lt

Mūsų hobi ir mėgstamas papildomas užsiėmimas tai, kad esame kompanijos www.globalintergold.com, kurioje galima uždirbti auksą - klientai. Mes vieni iš 12 tūkst., šiuo metu prisiregistravusių Lietuvos gyventojų.
Global intergold - tai internetinė parduotuvė tarptautiniu mastu prekiaujanti investicinio aukso luiteliais, panaudojant matricinio-marketingo sistemą. Savo internetinėje parduotuvėje turi įdiegtas skatinamąsias programas, (jas matome tik prisiregistravę), kurių dėka mes visi galime kviesti registruotis naujus klientus į parduotuvę ir tokiu būdu uždirbti.

...............................


Supažindinsime ir Jus. Apžvelkime.

Šiame versle kiekvienas stengiasi dėl savo rezultatų, atsako pats už save ir yra sau Bosas, bet kartu tai yra komandinis darbas, tai kaip verslas versle, kai visi daro tą patį ir stengiasi, padeda vieni kitiems uždirbti, išmokti greitai įsisavinti informaciją, kuri reikalinga kviečiant naujus klientus. Išmokstama visapusiškai naudotis nesudėtingu internetiniu parduotuvės ofisu, pasinaudoti reklaminiais įrankiais, skatinamosiomis programomis. Vėliau visas suvokimas, žinios ir informacija yra perduodama naujiems klientams. Visada gausime informacinę pagalbą iš "lyderių" kurie į programas užsiregistravo anksčiau. Jų dėka darbo dienomis, kas vakarą vyksta tiesioginiai mokymai internetu. Informacija apie kompaniją ir jos marketingą su skatinamosiomis programomis internetinėje parduotuvėje daugeliui žmonių iki šiol tebėra nežinomos. Nėra naudojama jokia oficiali reklama. Kad apskritai yra tokia verslo ir uždarbio galimybė žinia sklinda tik iš lūpų į lūpas ir socialiniuose tinkluose. Reklamuojasi kiekvienas kas kaip sugeba, (nenusižengiant taisyklėms). Mūsų tarpe iš naujų klientų "išauga" nauji lyderiai, kurie noriai stropiau gilinasi, labiau įsisavina naujoves, programas, naujienas, kurias kompanija paskelbia, pirmi sužino ir perduoda jas mums. Taip mes nuolat tobulėjame ir neatsiliekame nuo naujovių.

Taigi, mes jau kompanijoje, išmokome marketingą, uždirbame. Mums patinka, įdomu, todėl mes ir toliau nuolat domimės naujovėmis, ieškome naujų klientų (savanorių, kurie gali sau mesti iššūkį - gyventi geriau!), jiems savo žiniomis padėsime užsidirbti.

Privaloma sąlyga yra atsivesti tik du naujus klientus. Bet mes neapsiribojame ir kviečiame visus norinčius prisijungti prie mūsų komandos. Tai galite padaryti užsiregistruodami per mūsų duotas registracijai nuorodas ar tiesiog kreipkitės į mus - mūsų kontaktais. Tapkite mūsų pakviestu klientu augančioje kompanijoje Global intergold ir uždirbkite kartu šaunioje komandoje. Mes turime galimybę Jums ir Jūsų pakviestiesiems pasiūlyti konsultacijas, pravesti planuotus mokymus. Suteiksime priėjimą prie informacinių išteklių, padėsime užsakyti ir įsigyti vardinių vizitinių, reklaminių lankstinukų, marškinėlių, rašiklių bei kitų kanceliarinių priemonių su kompanijos logo, kurių pagalba galėsite sparčiau, veiksmingiau platinti reklamą. O sparta komandoje padės greičiau ir dažniau gauti atlygį. Esame atviri ir Jūsų pasiūlymams. Čia tuo užsiimti kaip papildoma veikla verta, nes už tai kiekvienas gauname premiją, o kompanija savo internetinės parduotuvės klientams už gautas premijas perka investicinį auksą. Premiją mes uždirbame skleisdami reklaminę internetinės parduotuvės informaciją, pagal marketingo skatinamąsias programas, dalyvaujant ir įvykdant jos sutarties sąlygas – TAIGI, ČIA TIKRAI GALIMA UŽDIRBTI! ČIA YRA TIKRAS AUKSAS!
Nesvarbu, kiek Tau metų, ką Jūs darote ir koks Jūsų išsilavinimas. Svarbiausia - tai Jūsų teigiamas požiūris į pasaulį ir Jūsų noras pakeisti savo gyvenimą geresniu! O veikiant kartu komandoje įvykdyti sutarties sąlygas bus paprasčiau ir lengviau.

 


Mums čia NAUDINGA juk be pagrindinio atlygio - premijos, kurį mes čia užsidirbame yra dar papildoma nauda. Kokia? Apžvelkime pliusus.

Pliusai:

Užsiregistravę mes turime išnagrinėti marketingo sąlygas, bendraudami su pakvietėju išklausome pristatymą, kartu išsiaiškiname visus kilusius klausimus, taip įgyjame pasitikėjimo, marketinginio verslo žinių, sužinome apie kompaniją, todėl nuolat tobulėjame ir sugebame savarankiškai planuoti, veikti, kviestis savo klientus. Atsiveria viltis ir galimybė įgyvendinti savo troškimus ir svajones (kiekvienas mąstantis žmogus jų turi). Išlaviname sugebėjimus perteikti informaciją, atrandame naujus bendravimo su žmonėmis įgūdžius. Bendraudami susirandame naujų draugų. Atsiranda proga susitikti, aplankyti seniai matytus giminaičius draugus ir pažystamus, (nes mes juk dabar jiems turėsime papasakoti apie auksą ir naujas uždarbio galimybes). Kompanija rengia konferencijas įvairiose šalyse, o mes galime nors į visas važiuoti pasitobulinti ir tuo pačiu pažinti pasaulį, ir praplėsti akiratį. Su kitų tautų žmonėmis susipažinti tiesiog konferencijose ir su kuriais dabar juk vienija bendras tikslas - uždirbti aukso ir gyventi geriau! Juk visiem žinoma, kad pakeisdami mus supančą aplinką ir bendraudami su skirtingais žmonėmis - keičiamės ir mes patys. Galimybė save realizuoti visuomeniškais, švietėjiškais tikslais. Mus nuolatos lydi geras jausmas, kad tai švarus, tvarkingas, rūpestingas, legalus, keliantis šeimos ir aplinkinių žmonių socialinę gerovę užsiėmimas - vertas pasididžiavimo. Juk visada pokalbio eigoje kalba nukryps apie sėkmingą gyvenimą ir investicinį auksą. Turtingųjų privilegiją, nuo šiol prieinamą ir paprastiems žmonėms.

Be viso to, Jūsų atlikti darbo rezultatai šioje kompanijoje kaupiasi, niekur nedingsta, nes marketinge yra įdiegta Lyderystės programa (su 15 lygių), kuri ofise automatizuota ir suteikia klientams gauti pasyvias pajamas nuo jų atliktų veiksmų (tai "lyderių" pajamos, kada jau nieko nebedirbsite, bet gausite atlygį, TIK VIENA sąlyga - prieš tai turit būti pasiekę lyderystės lygį). Tai pasyvios pajamos, o jos gali būti labai didelės, kurias nuolatos gausite, o atlygis priklausys nuo lyderystės lygio ir nuo Jūsų sukurtos komandos, kuri vykdys veiklą ir toliau.

Jei galvosite ir rūpinsitės savo ateitimi, ir imsitės veiksmų dabar, tai jūsų ateitis gali būti šviesi ir turtinga. Pagalvokite kokios sumos kas mėnesį Jums reikės senatvei, kad galėtumėt oriai gyventi, kai nebenorėsite, o gal ir nebegalėsite nieko dirbti.

Kompanija nuolatos skatina ir pamalonina įvairiais auksiniais prizais ir dovanomis, tuos savo klientus, kurie tiki savo sėkme ir siekia gerų rezultatų šioje kompanijoje. Pasiekę lyderių programas, jie skatinami tobulėti ir siekti karjeros kylant lyderystės laiptais į pačias aukštumas.

 


Žinoma yra ir minusų, kaip ir kiekviename versle.

Minusai. Sunkumai susiduriant su naujų žmonių paieška. Kai kam, nėra lengva surasti norinčių dalyvauti. Gal dėlto šią veiklą ir vadiname "darbu", nes mes čia atlygį užsidirbame patys. Išklausę pristatymą naujokai ne iš pirmo karto patiki, kad čia viskas realu. Neslėpsiu, kad dėlto sudėtinga greitai prikviesti, norinčių registruotis. Dėl to buriamės į komandas, keičiamės patirtimi. Būna, kad užsiregistruoja pabando, bet po kiek laiko nusivilia, nes neranda sau klientų. Nustoja ieškoti, užgesta iš pradžių kilusi motyvacija. Tada komandos draugai esantys šalia jam padeda arba turi savo jėgomis tokį klientą išstumti iš užsakymo lentelės, kad jis susigražintų sumokėtą avansą. Kad taip neatsitiktų, turime visi atrasti laiko pasimokyti ir įvykdyti sąlygas.

Ko nereikia daryti:

Mes per anksti pradedame pasakoti apie "geras uždarbio naujienas" kitiems. Vos kai tik sužinome patys, nekantraujame tuoj pat pradėti ir pasakojame savo artimiesiems, draugams. Žinoma, pokalbis nelabai pavyksta, nes težinome gal tik pusę atsakymų į jų klausimus, na tada ir būname pastatyti į vietą. Po ko jau nebenorime niekam pasakoti. Daugelis žmonių nustebę, kad gali būti tokia patraukli uždarbio galimybė.

Ko žmonės bijo:

Daugumai iš pradžių ši patraukli ir pelninga veikla gali atrodyti, kaip sūris pelėkautuose. Todėl būtinai bandys surasti kokį kabliuką, kad kažkas čia ne taip. Bet nieko aišku neranda, nes nieko neigiamo ir nėra. Dar nenori keisti savo įpročių, neturi visiškai svajonių arba jos laikinos, labai paprastos. Nenori nieko keisti. Per daug prisirišę prie savo įpročių ir savojo "Rojaus" zonos, todėl reikės pastangų tokius išjudinti. Per ilgus metus pripratę prie samdomo darbo ir net neįsivaizduoja, kad gyvenimas be to įmanomas. Trūksta žinių finansų srityje. Prisiklausę neigiamų dalykų iš neišmanančių "Patarėjų", o patys net nesivargins pasidomėti.. Kaltina visur ir visus, ir jau "žino", kad juos nori apgauti. Yra nerįžtingi, trūksa drąsos. Neturi motyvacijos ir t.t. Nors dar patys neužsiregistravę, o jau baiminasi, kad reikės ieškoti tų dviejų naujų klientų, (pagal sutaries sąlygas) ir jau iš anksto žino, kad niekas neis. Kad neturi tokių pinigų avansui. (Todėl ir neturi, kad niekada, ir nebuvo rįžtingi).

Lieka paguosti, kad ne visi tokie :) Todėl reikia apsiginkluoti kantrybe ir neišsigąsti, (nemesti kelio dėl takelio,) laikykitės užsibrėžtų tikslų ir toliau jei tokie žmonės ištisai paklius Jūsų kelyje, kai tik pradėsit kviestis naujus klientus. Tokia patirtis labai užgrūdina ir padeda pažinti ir atsirinkti žmones. Be to su tokiais žmonėmis galima išmokti (treniruotis) pasakojant jiems apie šį verslą. :)

Kita kategorija - labai veiklių, užimtų žmonių, prie kurių reikia sugebėjimų ir kantrybės prieiti, nes jie niekados neturi laiko. O jau susitarus susitikimui su jais, reikia sugebėti perteikti - auksines uždarbio galimybes. Tokius užregistravus jie dažniausiai tampa lyderiais ir veda kitus į priekį. Dėl to ir teks pirma pačiam pasimokyti ir išmanyti šio verslo subtilybių. Arba paprašyti savo lyderio nueiti kartu į tokį susitikimą.

Jauni žmonės - įsitraukia, bet labai pamažu. Gal todėl, kad jiems visas gyvenimas dar tik prieš akis, dėl to niekur neskuba. Ieško karjeros galimybių, apie kurias girdėjo ir mokėsi mokykloje. O ten juk daugumoje ruošia tik įvairius specialistus. Apie finansinį raštingumą mažai kalbama, todėl reikia domėtis ir mokytis atskirai, ko tikrai dauguma šito nedaro. Turbūt mano, kad sėkmingas gyvenimas nuo to nepriklauso.

Atminkite, kad kažkelintas žmogus jau yra pasiruošęs ir laukia, kol į jų duris pasibels sėkmė. O ta sėkmė tai būsite Jūs su GERA žinia. Neleiskite - sėkmei praeiti jiems pro šalį. Taigi, turime juos surasti ir tą sėkmę perduoti. Gal tai bus pirmasis, o gal 29-tasis,...žmogus, kurį kalbinsite. Tai priklausys tik nuo Jūsų ir sugebėjimo tą informaciją perteikti. Pirmiausia išmokite. Tada raskite žmonių, kurie augina ar leidžia į mokslus vaikus, remontuoja, statosi arba svajoja apie savo jaukius namus, automobilius, nuosavą verslą, mėgsta keliauti ir turi svajonių!!! Padėk jiems įgyvendinti jų svajones!

Tuo pačiu įgyvendinsite ir savo.., ir NEPALEISKITE savo sėkmės...

 


Atsiranda ir tokių kurie primeta - kad čia finansinė piramidė. Nors nei patys yra nukentėję nuo jos, nei jų aplinkiniai. Manau, kad tai tiesiog reakcija į tai, kad nereikėtų niekuo užsiimti, tai toks jų priešiškas pasisakymas, manau reikštų tiesiog "lengvai nusiplaunu rankas" nuo šito reikalo, kad tik nereiktų gilintis, imtis naujos veiklos. Manau nepasitiki savimi, tad nelinkę niekuom rizikuoti.

Skeptikui (viskuo abejojančiam žmogui) – siūlau skaityti iki galo, o jei dar kils abejonių, susisiekite su manimi šioje svetainėje nurodytais kontaktais. Padiskutuosime kartu!

Panagrinėkime kuo skiriasi Tinklinis marketingas nuo „finansinės piramidės“ modelio? Arba kaip teisėsaugos institucijos nusprendžia kurį verslą reikia kvalifikuoti kaip "finansinė piramidė"?

Pasirodo čia nėra nieko sudėtingo - jeigu verslo modelis sukuria pridėtinę vertę (nepažeidžiant įstatymų), reiškia jis legalus.

Ar šis tinklinis marketingas sukuria kokią nors pridėtinę vertę?

Taip! Nes čia yra prekė – auksas! Mes jį perkam – kažkas jį išgauna, kažkas lieja, kažkas pakuoja, kažkas transportuoja. Taip, čia jau visa grandinė dirbančių, kitaip tariant, pirkdami mes skatiname gamybą arba jeigu dar išdidžiau – mes keliame ekonomiką!

O iš ko gauname pelną mes? Gal mums kažkas atiduoda savo pelno dalį?

Vargu kas norės dalintis... Tačiau, jeigu mes kažkam kompensuojam būtinąsias išlaidas (kiekvienas verslas turi begales išlaidų), kodėl jam nepasidalinus su mumis? Kas kada nors bandė užsiimti verslu, tas puikiai žino, kad be reklamos jokio verslo nebus. Ir kuo platesnė reklama – tuo didesnis pelnas. Reklama būna įvairi: skelbimai laikraščiuose, per radiją ir televiziją, internetu ir t.t.. O tai kainuoja, patikėkit, labai nemažus pinigus. Kartais į patį verslą reikia investuoti mažiau, negu į reklamą. Taigi, pasaulinio lygio kompanijai į reklamą tenka investuoti tikrai didelius pinigus. Ir taip, dabar aišku kodėl tinklinio marketingo kompanijos sutinka su mumis pasidalinti savo pelnu – juk mes rekomenduodami prekę kitiems, dirbame, kaip reklamos agentai! Net jeigu mes nesudominome žmogaus prisijungti prie mūsų kompanijos, mes vis tiek atlikome reklamos agento darbą, net patys to nesuvokdami.

Neseniai Lietuvoje atsirado prekybos fiziniu auksu tinklinis marketingas Global InterGold kompanija. Žinoma, kaip aš dabar siūlau Jums, taip kažkada pasiūlė ir man. Ilgai negalvojęs, atsisakiau, kadangi man pasirodė, kad tai – akivaizdi „finansinė piramidė“, tik užmaskuota neva aukso prekyba. Tačiau matydamas, kad mano pažįstami realiai iš to uždirba gana solidžius pinigus, dar kartą grįžau prie tos temos. Iš pradžių mane suklaidino tai, kad tiesiai šviesiai buvo pasakyta, jog kiekvieno dalyvio pelnas gaunamas iš vėliau prisiregistravusių dalyvių investicijų. Skaičiuojant matematiškai, toks verslo modelis man prilygo „finansinei piramidei“. Tačiau čia buvo ir galimybė iš verslo "išeiti", o taip pat buvo ir prekė – auksas, todėl „finansinės piramidės“ modelis kaip ir atkrenta. Juk aukso gavyba taip pat yra pramonė: kažkas kasa, kažkas lydo, kažkas transportuoja, kažkas saugo ir t.t., todėl, pirkdami auksą, mes irgi keliame ekonomiką. Lygtai būtų viskas ir teisinga, tačiau mane suglumino dar vienas faktas – jeigu nenorim, aukso galima neimti, o persivesti į savo sąskaitą grynus pinigus. Aha, pagalvojau, matyt kompanija iš to ir lošia! Turi keletą gabaliukų aukso (tiems, kas nuspręstų pasiimti savo prekę grynu auksu) ir dedasi, kad prekiauja auksu, nors iš tiesų sukasi iš marketingo dalyvių įneštų pinigų! Juo labiau, kad tiesiai šviesiai yra pasakyta suma, kuri bus išskaičiuota neva „internetinio ofiso“ išlaikymui. Padaręs tokias išvadas, jau buvau beveik garantuotas, kad čia – eilinė afera, tik nuo galutinių išvadų sulaikė faktas, kad kompanija sėkmingai veikia jau 5 metus! Ir dar įvairiose pasaulio šalyse, kur veikla turi būti vykdoma nepažeidžiant nei vienos valstybės įstatymų. O vėliau sužinojau, kad toks pat verslo modelis su deimantų prekyba gyvuoja jau 20 metų! Jeigu tai būtų kažkokia afera, kompanija seniai jau būtų išaiškinta ir uždaryta, juk jos veikla apima visą pasaulį ir negalėtų viso pasaulio teisėsaugos institucijos miegoti ir nieko nedaryti. Gerai, nusprendžiau išsiaiškinti kaip kompanija deklaruoja savo pelną? Juk pelnas turi būti gaunamas nuo realiai parduotos prekės, o jeigu dauguma pirkėjų vietoj prekės persiveda grynus pinigus, tai reiškia jokia prekyba nevyksta.

Va čia aš ir praregėjau! Pasirodo, kad kompanija marketingo dalyviui, kuriam pagal programą priklauso atlygis (premija), pirmiausia už tą atlygį nuperka auksą, po to jei marketingo dalyvis nusprendžia, kad jam nebereikia aukso, tada jį parduoda atgal kompanijai. Panašiai kaip valiutos keitykloje – nuperka brangiau, superka pigiau, pagal fiksuotas tos dienos aukso kainas, kada įvykdoma operacija. Taip kompanija savo pelną gauna visiškai teisėtai. Ir kas svarbiausia – kompanija negauna pelno tol, kol marketingo dalyvis negavo savo atlygio. Reiškia, abi pusės suinteresuotos vienodai – o tai labai svarbu marketingo dalyviui. Taigi, nedarykime skubotų išvadų, neišnagrinėję reikalo visapusiškai!

Šia svetainę kuriame, kad būtų daugiau informacijos Lietuvių kalba, nes šis Global intergol verslas yra tarptautinis ir išversta tik keliomis pagrindinėmis kalbomis

P.S. (Atnaujinta informacija). Prabėgo metai ir šiuo metu svetainė išversta jau į 15 kalbų. Todėl manau, kad ateityje galima bus sulaukti ir Lietuviškai.

 

 

Jūs visada laukiami! Registruokitės prie mūsų augančios komandos!

Užsiregistravę gausite prisijungimo duomenis, su kuriais pamatysite pilną svetainės turinį.

Mano kontaktai:
E-paštas: zydrunui@inbox.lt
Skype: zeneras
Telefonas: +37061027252

REGISTRACIJA NEMOKAMA!

Spaudžiate ant nuorodos registracijai: www.zeneras.myintergold.com arba www.meile.myintergold.com

Global intergold rekomendacinis Žydrūno ID kodas Nr. 146886403
Global intergold rekomendacinis Meilės ID kodas Nr. 248110598

Sekite mus facebook.com/auksinisraktelis.lt

Kol vienas galvoja - kiti jau uždirba!
Taigi nepraleiskite progos ir veikite jau dabar!

 


Sukurta 2015 - 2018 © Zeneras